0.375RD6061T6511-6
Description
0.375RD6061T6511-6 3/8" DIAMETER
DataSheet
0.375RD6061T6511-6 PDF
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.375" Dia x 6.000" L (9.53mm x 152.40mm)