0.25X3.0FLT304SS-1
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25X3.0FLT304SS-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:1.000" L x 3.000" W x 0.250" H (25.40mm x 76.20mm x 6.35mm)