0.25X4.0FLT304SS-10
Description
1/4" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.25X4.0FLT304SS-10 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:10.000" L x 4.000" W x 0.250" H (254.00mm x 101.60mm x 6.35mm)