0.50X4.0FLT304SS-24
Description
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
DataSheet
0.50X4.0FLT304SS-24 PDF
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:24.000" L x 4.000" W x 0.500" H (609.60mm x 101.60mm x 12.70mm)