0.50RD6061T6511-8
Description
0.50RD6061T6511-8 1/2" DIAMETER,
DataSheet
0.50RD6061T6511-8 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.500" Dia x 8.000" L (12.70mm x 203.20mm)