0.50X2.0FLT304SS-1
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/2" X 2" STAINLESS STEEL FLAT B
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.50X2.0FLT304SS-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:1.000" L x 2.000" W x 0.500" H (25.40mm x 50.80mm x 12.70mm)