1.0X3.0FLT304SS-24
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1" X 3" STAINLESS STEEL FLAT BAR
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
1.0X3.0FLT304SS-24 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:24.000" L x 3.000" W x 1.000" H (609.60mm x 76.20mm x 25.40mm)