ROB-12157
Manufacturer
SparkFun
VIGOR # :
Description
SET SCREW HUB 4MM BORE
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
ROB-12157 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Hub
Specifications:0.157" (4.00mm) Inner Diameter