0.75RD304SS-4
Description
3/4" DIAMETER, 304 STAINLESS STE
DataSheet
0.75RD304SS-4 PDF
Part Status:Active
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.750" Dia x 4.000" L (19.05mm x 101.60mm)