0.50X1.5FLT6061T6511-4
Description
0.50X1.5FLT6061T6511-4 1/2" X 1-
DataSheet
0.50X1.5FLT6061T6511-4 PDF
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:4.000" L x 1.500" W x 0.500" H (101.60mm x 38.10mm x 12.70mm)