0.25RD304SS-24
Description
1/4" ROD 304 STAINLESS STL 24"L
DataSheet
0.25RD304SS-24 PDF
Type:Stainless Round Rod
Specifications:0.250" Dia x 24.000" L (6.35mm x 609.60mm)