0.75RD6061T6511-36
Description
0.75RD6061T6511-36 3/4" DIAMETER
DataSheet
0.75RD6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Round Rod
Specifications:0.750" Dia x 36.000" L (19.05mm x 914.40mm)