ROB-12550
Description
SHAFT SOLID 1/8"D X 7"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
ROB-12550 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Shaft
Specifications:0.125" Dia x 7.000" L (3.18mm x 177.80mm)