0.75X8.0FLT6061T6511-36
Description
3/4" X 8" ALUMINUM FLAT BAR, 606
DataSheet
0.75X8.0FLT6061T6511-36 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:36.000" L x 8.000" W x 0.750" H (914.40mm x 203.20mm x 19.05mm)