0.25X2.0FLT304SS-12
Manufacturer
Remington Industries
VIGOR # :
Description
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 12"L
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
0.25X2.0FLT304SS-12 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Stainless Flat Bar
Specifications:12.000" L x 2.000" W x 0.250" H (304.80mm x 50.80mm x 6.35mm)