ROB-12547
Description
TUBE - STAINLESS
Catalog
Structural, Motion Hardware
DataSheet
ROB-12547 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Type:Stainless Tube
Specifications:1.000" (25.40mm) Outer Diameter x 8.000" (203.20mm) Length