2.0RD304SS-48
Description
2" DIAMETER, 304 STAINLESS STEEL
DataSheet
2.0RD304SS-48 PDF
Type:Stainless Round Rod
Specifications:2.000" Dia x 48.000" L (50.80mm x 1219.20mm)