0.25X2.5FLT6061T6511-2
Description
1/4X2-1/2 6061 ALUMINUM FLT 2"L
DataSheet
0.25X2.5FLT6061T6511-2 PDF
Part Status:Active
Type:Aluminum Flat Bar
Specifications:2.000" L x 2.500" W x 0.250" H (50.80mm x 63.50mm x 6.35mm)