304FH2500-C01
Description
SAFETY LOCK WIRE .250"X12" 1=1F
DataSheet
304FH2500-C01 PDF
Type:304 (18-8) Stainless Wire
Specifications:0.250" Dia x 12.000" L (6.35mm x 304.80mm), Full Hard, ASTM A313