16M08018200B
Description
FLAT WASHER, 8.40MM ID, M8 / 5/1
DataSheet
16M08018200B PDF
Type Description
Series:-
Type:Flat
Thread/Screw/Hole Size:M8
Diameter - Inside:0.331" (8.40mm)
Diameter - Outside:0.709" (18.00mm)
Thickness:0.079" (2.00mm)