17W07401B
Description
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .340
DataSheet
17W07401B PDF
Thread/Screw/Hole Size:-
Diameter - Inside:0.340" (8.64mm)
Diameter - Outside:0.740" (18.80mm)
Thickness:0.062" (1.57mm)