17W06221B
Description
FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .252
DataSheet
17W06221B PDF
Thread/Screw/Hole Size:-
Diameter - Inside:0.252" (6.40mm)
Diameter - Outside:0.622" (15.80mm)
Thickness:0.062" (1.57mm)