ASPI-4020S-120M-T
Description
FIXED IND 12UH 880MA 175 MOHM
DataSheet
ASPI-4020S-120M-T PDF
Type Description
Series:ASPI-4020S
Package:Tape & Reel (TR)
Material - Core:Ferrite
Inductance:12 µH
Tolerance:±20%
Current Rating (Amps):880 mA
Current - Saturation (Isat):1.5A
Shielding:Shielded
DC Resistance (DCR):175mOhm
Q @ Freq:-
Frequency - Self Resonant:26MHz
Ratings:-
Operating Temperature:-40°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test:100 kHz
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Height - Seated (Max):0.079" (2.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FIXED IND 35.5NH 4A 6.8 MOHM SMD
NR6012T4R0NE
NR6012T4R0NE
FIXED IND 4UH 1.57A 126 MOHM SMD
FIXED IND 150UH 5A 45 MOHM TH
ASPI-4020S-120M-T
ASPI-4020S-120M-T
FIXED IND 12UH 880MA 175 MOHM
SiT3372AI-2B9-33NU90.000000T
SiT3372AI-2B9-33NU90.000000T
XTAL OSC VCXO 90.0000MHZ LVDS