
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MPXV |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Metal Composite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 15.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 19A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 20.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 2.5MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.886" L x 0.866" W (22.50mm x 22.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.512" (13.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of MPXV1D2213L470 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.9UH 130MA 1.4 OHM
FIXED IND 12NH 500MA 140 MOHM
FIXED IND 4.7UH 2A 40 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 15.5A 20.5 MOHM
MEMS OSC XO 155.5200MHZ LVCMOS
K80 SERIES EZ-LIGHT: SEGMENTED I
HOSE 0.906" ID SS 3.28' SILVER