
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG-P |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 2.7 nH |
| Tolerance: | ±0.2nH |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 200mOhm Max |
| Q @ Freq: | 14 @ 500MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 7.5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 500 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 | ||
| 30000 | ||
| 75000 | ||
| 105000 |
Current price of MLG0603P2N7CT000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
FIXED IND 27UH 2A 69 MOHM TH
FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
FIXED IND 2.7NH 500MA 200 MOHM
FIXED IND 15UH 2.5A 60 MOHM SMD
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE