
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4340.XXXANLT |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 3.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | 2.5A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 103mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of PA4340.103ANLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 180UH 990MA 362 MOHM
FIXED IND 2.5UH 5A 27 MOHM SMD
FIXED IND 600NH 11A 7.81 MOHM
FIXED IND 10UH 3.8A 103 MOHM SMD
XTAL OSC XO 20.5400MHZ CMOS SMD
CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
PRESSURE TRANSDUCER