
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQG15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Air |
| Inductance: | 3.3 nH |
| Tolerance: | ±0.2nH |
| Current Rating (Amps): | 800 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 120mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 6GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQG15HN3N3C02D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.6UH 300MA 1.1 OHM
FIXED IND 3.9UH 1.75A 76 MOHM
FIXED IND 300NH 27A 0.29 MOHM
FIXED IND 3.3NH 800MA 120 MOHM
XTAL OSC VCXO 222.527472MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 312.5000MHZ HCSL
CONN PLG HSG FMALE 100PS INLINE