
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-PMI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 2.2 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 1.3 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 138mOhm Max |
| Q @ Freq: | 22 @ 1MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 50MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1008 (2520 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1008 |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 74479776222A is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 22UH 410MA 924 MOHM
FIXED IND 10UH 4.8A 24.24 MOHM
FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
FIXED IND 2.2 UH 138M OHM 0806
FIXED IND 5.6NH 700MA 110 MOHM
CONN RCPT 27POS 0.1 GOLD PCB
CONN PLG HSG FMALE 13POS INLINE