
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | PA4547.XXXNLT |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 4.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | 6.5A |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 42mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of PA4547.681NLT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 180NH 620MA 770 MOHM
FIXED IND 8.2UH 160MA 3.05 OHM
FIXED IND 24NH 230MA 1.2 OHM SMD
FIXED IND 680NH 4.5A 42 MOHM SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
WEIGH SCALE BENCH AND FLOOR
DEV KIT FOR NRF52 BLE/NFC