
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-LHMI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | Iron Powder |
| Inductance: | 100 nH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 8.1 A |
| Current - Saturation (Isat): | 24A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 5.5mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 365MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD |
| Supplier Device Package: | 4012 |
| Size / Dimension: | 0.160" L x 0.160" W (4.06mm x 4.06mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 |
Current price of 744373210010 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 100UH 300MA 480MOHM SM
FIXED IND 12NH 600MA 150 MOHM
FIXED IND 4.7MH 340MA 4.6 OHM TH
CAP TANT POLY 330UF 16V 2924
FIXED IND 100NH 8.1A 5.5 MOHM
XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCSL
CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP