
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | BMRA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Molded |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 680 nH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 15 A |
| Current - Saturation (Isat): | 24A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 6.3mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.118" (3.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of BMRA00060630R68MA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 9.1NH 180MA 1.2 OHM
FIXED IND 36NH 260MA 630 MOHM
FIXED IND 3.3UH 4.4A 17 MOHM SMD
FIXED IND 680NH 15A 6.3 MOHM SMD
UPS SMART ONLINE RACKMOUNT
DC DC CONVERTER 24V 250W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W