
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | NR, M Type |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 3.3 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.5 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 27.6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 32MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.177" (4.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of NRM6045T3R3MMRSV is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 10UH 1.2A 200 MOHM SMD
FIXED IND 47UH 183MA 2.1 OHM SMD
FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
FIXED INUCTOR 3.3UH 27.6MOHM SMD
FIXED IND 13NH 1.24A 93 MOHM
SNPDC 12V 4RPM MOTOR
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.156