
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 5022R |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Phenolic |
| Inductance: | 390 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 1.915 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 100mOhm Max |
| Q @ Freq: | 45 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 330MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.230" (5.84mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 |
Current price of 5022R-391H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 6.8UH 840MA 258 MOHM
FIXED IND 220UH 100MA 10 OHM SMD
FIXED IND 1UH 1.1A 130 MOHM SMD
FIXED IND 390NH 1.915A 100 MOHM
CERAMIC RES 8.00MHZ 10PF SMD
AC/DC CONVERTER 15V 15W
CONN PLUG FMALE 19P SILVER SLDR