
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CB, C Type |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 68 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 260 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 320mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.3Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 8MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1210 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CBC3225T680KRV is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 68UH 3.3A 67 MOHM TH
FIXED IND 10UH 850MA 513 MOHM
FIXED IND 18UH 5.5A 35 MOHM SMD
FIXED IND 68UH 260MA 1.3 OHM SMD
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
LED XLAMP WHITE 0606
SENSOR PROX INDUCTIVE 8MM CYL 2M