
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CLF-CA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 2.8 A |
| Current - Saturation (Isat): | 4.8A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 51.6mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.230" (5.85mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 | ||
| 12500 |
Current price of CLF12555T-220M-CA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.3UH 9.2A 17.7 MOHM
FIXED IND 450NH 25A 1.23 MOHM
FIXED IND 30UH 8.5A 15.4 MOHM
FIXED IND 22UH 2.8A 51.6 MOHM
CRYSTAL 27.1200MHZ 11PF SMD
CRYSTAL 16.0000MHZ 12PF SMD
CONN HEADER VERT 31POS 2MM