
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | TPI |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 53 A |
| Current - Saturation (Isat): | 90A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 0.31mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.276" W (8.00mm x 7.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.236" (6.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of TPI078060L047N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1UH 9.5A 8.8 MOHM SMD
FIXED IND 0.8NH 320MA 500 MOHM
FIXED IND 330UH 179MA 4.8 OHM
FIXED IND 47NH 53A 0.31 MOHM SMD
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 5V 3W