
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW2 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 390 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 170 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 2.5Ohm Max |
| Q @ Freq: | 15 @ 25.2MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 400MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 10 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.059" W (2.00mm x 1.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.070" (1.78mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of LQW2BHNR39J03L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 82UH 800MA 494 MOHM
FIXED IND 10UH 600MA 875 MOHM
FIXED IND 68NH 600MA 340 MOHM
FIXED IND 390NH 170MA 2.5 OHM
CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
TERM BLK 5POS TOP ENTRY 5MM PCB