
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LB, C Type |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 330 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 270mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 17MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1210 (3225 Metric) |
| Supplier Device Package: | 1210 (3225 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 | ||
| 3000 | ||
| 5000 | ||
| 10000 | ||
| 25000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LBC3225T220MR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 47UH 280MA 2.172 OHM
FIXED IND 22UH 2A 341.2 MOHM SMD
FIXED IND 470UH 3.8A 130 MOHM TH
FIXED IND 22UH 330MA 270 MOHM
FIXED IND 680NH 675MA 440 MOHM
DC DC CONVERTER 15V 75W
CONN RCPT MALE 46POS GOLD CRIMP