
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQW15 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 4.5 nH |
| Tolerance: | ±0.2nH |
| Current Rating (Amps): | 1.45 A |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 60mOhm Max |
| Q @ Freq: | 34 @ 250MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 9.6GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.024" (0.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of LQW15AN4N5C80D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 113MA 9.96 OHM
FIXED IND 470NH 4A 12 MOHM SMD
FIXED IND 680UH 466MA 2.35 OHM
FIXED IND 4.5NH 1.45A 60 MOHM
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVCMOS
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY