
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LQG15 |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Air |
| Inductance: | 10 nH |
| Tolerance: | ±3% |
| Current Rating (Amps): | 500 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 190mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 3.3GHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.020" (0.51mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of LQG15WH10NH02D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270NH 700MA 300 MOHM
FIXED IND 22UH 694MA 384 MOHM
FIXED IND 20NH 300MA 0.6
FIXED IND 10NH 500MA 190 MOHM
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
CONN ADAPT SMPS JACK-2.92MM JACK
IC CHIP