
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HK |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 nH |
| Tolerance: | ±5% |
| Current Rating (Amps): | 300 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 300mOhm Max |
| Q @ Freq: | 15 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.1GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 | ||
| 28000 | ||
| 100000 |
Current price of HK212510NJ-T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 160NH 27A 1.9 MOHM SMD
FIXED IND 12UH 1.2A 71.6 MOHM
FIXED IND 7NH 570MA 130 MOHM SMD
FIXED IND 10NH 300MA 300 MOHM
MEMS OSC XO 7.3728MHZ LVCM LVTTL
CONN HEADER SMD 10POS 1.27MM
DC DC CONVERTER 24V 25W