
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLG |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic, Non-Magnetic |
| Inductance: | 3.9 nH |
| Tolerance: | ±0.2nH |
| Current Rating (Amps): | 700 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 200mOhm Max |
| Q @ Freq: | 8 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 5GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of MLG1005S3N9CT000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 2.7UH 800MA 288 MOHM
FIXED IND 22UH 1A 312 MOHM SMD
FIXED IND 6.8UH 4.3A 24 MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 700MA 200 MOHM
LED COB CXA1512 WARM WHT SQUARE
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
DC DC CONVERTER 10V 25W