
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 150 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 130 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 630mOhm Max |
| Q @ Freq: | 10 @ 25MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 350MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Inductance Frequency - Test: | 25 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0402 (1005 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0402 (1005 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.022" (0.55mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 | ||
| 30000 | ||
| 50000 | ||
| 100000 |
Current price of MLF1005LR15K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 270NH 500MA 910 MOHM
FIXED IND 27UH 12.5A 18 MOHM TH
FIXED IND 470UH 590MA 1.03 OHM
FIXED IND 150NH 130MA 630 MOHM
HEATSINK 70X70X20MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL