
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ceramic |
| Inductance: | 22 nH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 200 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.8Ohm Max |
| Q @ Freq: | 5 @ 100MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 2.2GHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 100°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0201 (0603 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0201 (0603 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.013" (0.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 15000 |
Current price of L-05B22NKV6T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 5.1UH 1.9A 60 MOHM SMD
FIXED IND 3.3NH 800MA 170 MOHM
FIXED IND 8.2UH 8.74A 13 MOHM
FIXED IND 22NH 200MA 1.8 OHM SMD
TVS DIODE DO214AC
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ LVCMOS
TERM BLOCK PLUG 20POS STR 5MM