
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-LHMD |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | - |
| Material - Core: | - |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±15% |
| Current Rating (Amps): | 2 A |
| Current - Saturation (Isat): | 13A |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 104mOhm |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.441" L x 0.441" W (11.20mm x 11.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 74434301008220 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 120UH 900MA 1.62 OHM
FIXED IND 5.6NH 600MA 80 MOHM
FIXED IND 150UH 50MA 3.48 OHM
FIXED IND 22UH 2A 104MOHM SMD
XTAL OSC XO 122.88MHZ 3.3V LVDS
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
KPSE 20 J E/B