
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MLF |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Multilayer |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 10 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 15 mA |
| Current - Saturation (Isat): | - |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 800mOhm Max |
| Q @ Freq: | 50 @ 2MHz |
| Frequency - Self Resonant: | 30MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 2 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 0805 (2012 Metric) |
| Supplier Device Package: | 0805 (2012 Metric) |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.057" (1.45mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of MLF2012E100MT000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 820UH 230MA 4 OHM SMD
FIXED IND 15UH 2.1A 50 MOHM TH
FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
FIXED IND 10UH 15MA 800 MOHM SMD
FIXED IND 150NH 37A 0.125 MOHM
OPA3691 TRIPLE WIDEBAND CURRENT
IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN