
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SIMID |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 330 µH |
| Tolerance: | ±10% |
| Current Rating (Amps): | 280 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 550mA |
| Shielding: | Unshielded |
| DC Resistance (DCR): | 3.29Ohm Max |
| Q @ Freq: | 20 @ 796kHz |
| Frequency - Self Resonant: | 3.4MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 796 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, J-Lead |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.209" (5.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of B82442T1334K000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 3.1NH 200MA 900 MOHM
FIXED IND 1.9NH 500MA 200 MOHM
FIXED IND 56NH 500MA 150 MOHM
FIXED IND 330UH 280MA 3.29 OHM
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
CONN HEADER SMD 46POS 0.8MM
FASTON RECEPTACLE