
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VLS-E-CA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 22 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 350 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 330mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.764Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Inductance Frequency - Test: | 1 MHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 | ||
| 4000 | ||
| 6000 | ||
| 10000 | ||
| 50000 |
Current price of VLS2012ET-220M-CA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 390UH 80MA 18 OHM SMD
FIXED IND 3.3UH 1.3A 21 MOHM SMD
FIXED IND 4.2UH 5.5A 11.2 MOHM
FIXED IND 22UH 350MA 1.764 OHM
FIXED IND 15UH 3.7A 35 MOHM TH
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
SFERNICE FIXED RESISTORS