
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-TPC |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 47 µH |
| Tolerance: | ±30% |
| Current Rating (Amps): | 620 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 450mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 600mOhm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 15MHz |
| Ratings: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1919 (4848 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 800 | ||
| 1600 |
Current price of 744042470 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 1.3UH 49A 2.3 MOHM SMD
FIXED IND 1MH 230MA 2.72 OHM TH
FIXED IND 3.9UH 3.8A 20 MOHM SMD
FIXED IND 1.2UH 80MA 350 MOHM
FIXED IND 22UH 16.4A 7 MOHM TH
FIXED IND 47UH 620MA 600 MOHM
FIXED IND 5.6UH 920MA 240 MOHM