
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | WE-PD Performance |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Wirewound |
| Material - Core: | Ferrite |
| Inductance: | 220 µH |
| Tolerance: | ±20% |
| Current Rating (Amps): | 540 mA |
| Current - Saturation (Isat): | 690mA |
| Shielding: | Shielded |
| DC Resistance (DCR): | 1.04Ohm Max |
| Q @ Freq: | - |
| Frequency - Self Resonant: | 5MHz |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Inductance Frequency - Test: | 100 kHz |
| Features: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | Nonstandard |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.291" L x 0.287" W (7.40mm x 7.30mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 7447783221 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FIXED IND 680NH 33A 1.5 MOHM SMD
FIXED IND 3.9NH 150MA 1.2 OHM
FIXED IND 4.7UH 2A 173 MOHM SMD
FIXED IND 1.5UH 13.2A 8.3 MOHM
FIXED IND 220UH 540MA 1.04 OHM
LED XLAMP XP-L 2850K WHITE SMD
RES SMD 3.6 OHM 5% 1/8W 0805